Naše nabídka, něco o firmě...

Jsme rozrůstající se firmou působící především v odvětví Internetových technologií a připojení k Internetu.

Svým zákazníkům nabízíme velmi výhodné ceny za služby,  kvalitu a rychlost připojení, kterou u konkurence mnozí hledají marně. Na trhu působíme již od roku 2004.

V oblasti připojení k internetu využíváme nejmodernější bezdrátové technologie vysílací na frekvencích 5 GHz, 10,5 GHz a 24 GHz. Pro běžné zákazníky i firmy jsou připraveny oblíbené bezdrátové linky, kde je kladen důraz na co nejnižší cenu za co nejvyšší rychlost přípojení.
Nesnažíme se zákazníka obelhat lživou reklamou, že dodáváme NEOMEZENÉ PŘIPOJENÍ. To bychom nikdy neudělali, jelikož na úkor jednoho zákazníka by se drasticky snižovala rychlost všem ostatním zákazníkům. Proto všem raději nabídneme opravdu rychlost, která v dané lokalitě je možná.
Jsme poskytovatelem připojení v obci Chotěbuz a přilehlých obcích, disponujícím kvalitním 17 GHz připojením do optické sítě Internetu a v případě poruchy i záložní 10,5 GHz linkou, která automaticky přepíná, což nás dostává v kvalitě daleko před konkurenci. Poruchovost se pohybuje pod číslem 0,01% ročně.

Aktuálně

 

Od 10.11.2017 nabízíme neomezené rychlosti!

 

Vybudovali jsme novou páteřní linku a rozšiřujeme pokrytí v oblasti Chotěbuz-Podobora

 

Nakupujeme konektivitu od dvou firem, proto při výpadku jednoho z dodavatelů máme záložní linku.

 

Průběžně modernizujeme páteřní linky na 10,5GHz nebo 24GHz pro zkvalitňování služeb.